אייך תדעו שאתם בהכרות רצינית


"אז הוא רציני לגבייך"? שואלת אמא שלך ואת מהרהרת, האמת היא שעושה רושם שכן, אבל את לא באמת יודעת איך לענות לה. מצד אחד, הוא מחזר נמרצות, הוא קורא לך האישה שלי, הוא שם בשבילך ומצד שני, יש בו צד מרוחק, שעוד לא הכרת והוא דוחה את הדיבורים על יחסינו לאן.
גם לכם קשה לדעת אם מצאתם את החצי השני או במערכת יחסים שעתידה לא ברור? יש לנו מספר סימנים – דברים שחשוב לבדוק כדי להבין איפה אתם עומדים.

מתחמקים מהגדרות
האם אתם מכנים את עצמכם זוג או מתחמקים מהגדרות והאם אתם מתחמקים מהגדרת הקשר כי אתם לא אנשים שאוהבים להיכנס למשבצת, או שפשוט אין לכם מושג איך לקרוא לקשר שלכם. בדקו אם אתם במקום בו אתם רוצים להיות או נסו לחזות מתי תהיו שם או בכלל, כדי להבין אם לקשר הרומנטי שלכם יש עתיד.
זוגות שמופיעים ביחד למקומות וטוענים שהם ביחד, הוא קורא לה זוגתי והיא קוראת לו זוגי, אישי, החבר שלי, הפרטנר שלי החצי השני שלי הם לרוב זוגות יותר מגובשים בהגדרה שלהם. האם אתם כאלה?

מבלים יותר לחוד מאשר ביחד
מבחינת כמות זמן, האם אתם יותר ביחד או לחוד והאם זה אילוץ כתוצאה מלימודים, עבודה, מרחק גיאוגרפי או מתוך בחירה שלכם לבלות יותר לחוד? יש זוגות שנוח להם יותר לשמור על טריטוריה נפרדת בעוד אחרים נהנים לבלות הרבה זמן ביחד, הכל אינדיווידואלי. אבל שימו לב אם הריחוק הזה מהווה בעיה והאם הוא חד צדדי – יתכן שהוא מעדיף לבלות יותר עם חבריו או שאת מעדיפה לבקר את הוריך על פני בילוי זוגי?
מעבר לכמות, שימו לב לאיכות. האם כשאתם נפגשים ומבלים אתם נהנים מזמן שהוא רק של שניכם או שכל אחד מסתגר עם עצמו, משחק בטלפון, צופה בטלוויזיה, מעלעל במגזין או פשוט לא ממש שם?

לא מדברים על רגשות
אומנם יש אנשים קרירים יחסית או מסוגרים שקשה להם יותר לבטא ולהביע את עצמם ואת רגשותיהם, אבל אם אתם אינכם כאלה ועדיין אתם לא מצליחים להגיע לחיבה הזו שהייתם רוצים להרגיש, יתכן ויש לכם בעיה. היכולת להחמיא, לפרגן, להגיד אני אוהב/ת אותך או פשוט לגעת ולהעביר חום ואהבה היא חשובה מאוד להמשך הדרך ואם יש תחושה שזה לא מרגיש הכי טוב בעולם, אל תתפשרו על פחות.

נמנעים ממעורבות
מכירים את אלה שכשרוצים להכיר אותם לחברים הכי טובים חוטפים רגליים קרות ונעלמים או שופעים תירוצים למה לא עכשיו ואולי אחר כך ובעצם לעולם לא? אז אל תהיו כאלה, אם אתם מכוונים לקשר רציני, חלק מהעניין זה להיות מעורב בחיים של הפרטנר ושותף לדרך. גלו עניין, עשו מאמץ, הראו נכונות.

לא חושבים על העתיד
לחיות בהווה זה כיף ונעים, בדרך הזו אתם מעמיקים אל תוך החוויה, אבל לפעמים צריך לעצור רגע ולחשוב מה הלאה, לאן פניכם מועדות או המשפט המפורסם – יחסינו לאן? בוודאי לכל אחד מכם יש שאיפות ומחשבות לגבי העתיד, בין אם בתכנון קריירה או בלימודים, חופשה חלומית שהייתם רוצים לעשות ועוד וגם בתחום הזוגיות רצוי שיהיו לכם שאיפות, כך תדעו איך ולאיזה מקום לקדם את היחסים בכל שלב לאורך הדרך. למשל, מעבר למגורים משותפים, חתונה, הקמת משפחה ועוד.
הפכו את המשחק "העתיד שלנו" לפאן – דמיינו, פנטזו, הרחיקו לכת, אבל כמובן אמצו חלק והטמיעו בחיים המשותפים.

פורסם בקטגוריה אהבה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.