מעוניינים, אבל לא יודעים אייך להמשיך

חזרת מהדייט בהתרוממות נפש, סוף סוף היתה לכם פגישה שווה במיוחד, הוא היה ממש כמו שרצית ודמיינת, המבט שלו, החיוך ההורס, הצחוק הכובש, התנועות והמחוות. אבל אז מגיעה השתיקה שאחרי, השעות הארוכות של דממת אלחוט. את לא שומעת ממנו ולא יודעת אם הוא מעוניין בך או שרק את נהניית  והוא בכלל סבל. המחשבות טסות לכל הכיוונים והן די שליליות, את רוצה להגיד לו שנהנת מאוד ואת רוצה להמשיך הלאה, אבל פוחדת לסמס או לחייג, שלא חלילה תשמעי את הלא, הסירוב המוחץ שישאיר אותך שבורת לב עד הדייט הבא עם מישהו אחר.
בינתיים, הבחור בכלל בהיי, היה לו דייט פצצה, היה מדהים, הוא כבר סיפר לכל העולם שהוא חושב שהוא פגש את אשתו לעתיד, אבל הוא לא שומע ממך והוא בטוח שאת לא מרגישה כמוהו. הוא רק השלה את עצמו שגם את נהנית נורא, אבל השתיקה, אוי השתיקה, הטלפון שלא מצלצל, הוואטס אפ שנותר דומם, כל הסימנים הם שאת לא מרגישה כמוהו, עכשיו הוא מבואס קשות.

אתם מבינים מה יכול לקרות אם לא תדברו אחד עם השני? אותו דייט מדהים יכול לרדת לטמיון. חשוב מאוד שאם נהניתם בדייט, תראו את זה, תסמנו לפרטנר, שהיה לכם העונג לפגוש אותו ומכאן אתם מעוניינים להמשיך הלאה ובכל המרץ. אז איך מאותתים שהיה נפלא? ומה הצעד הבא?

סיימו את הדייט בתגובה חיובית
רצוי כבר במעמד הדייט לאותת לפרטנר שהיה לכם טוב ונהניתם, כדי ששניכם תסיימו בתחושה טובה וגם כדי לבדוק אם הפרטנר מרגיש כמוכם. תיאום ציפיות הוא מהלך חשוב להמשך הדרך. תוכלו להגיד משהו כמו "היה לי ממש כיף" או "אני מאוד שמח שנפגשנו" ואף לשאול "מתי נפגשים שוב?", רק אל תלחצו יותר מדי לקבוע כבר תאריך ושעה ויעד למפגש, כי יש אנשים שגם אם הם מאוד נהנים, הם רוצים קצת הפוגה ואז לתאם מחדש.

קבעו מועד לשיחה
אם עוד לא הגעתם לשלב שקבעתם מועד לדייט חדש, נסו לפחות לתאם מועד ריאלי לשיחת טלפון לצורך תיאום או פשוט הכרות נוספת. יש פרטנרים שקל להם יותר להתבטא בטלפון. תוכלו לקבוע בצורה מעורפלת מעט, כמו אז נדבר מחר או ממש לכוון את השיחה – "אז מחר בצהריים?" כדי שתדעו גם עד מתי לחכות ולפנות בהתאם את לוח הזמנים שלכם.

הסבירו לפרטנר שאתם מעוניינים
אתם לא חייבים להתנפל עליו בנשיקות או בהכרזות דרמטיות שעלולות להרתיע, דוגמת "היה מדהים, אתה הולך להיות אהבת חיי", אבל כן חשוב להסביר שאתם מעוניינים לצאת שוב ומה דעתו על העניין? לא לחלץ רגשות בכוח כמו "אתה גם רוצה לצאת איתי נכון?", לחזר בעדינות ובאלגנטיות. אם קשה לכם להרים טלפון, תוכלו לסמס לו שאתם מעוניינים, אבל קחו בחשבון שבסימוס אתם עשויים לא לקבל תשובה בעוד בטלפון, אם תתפסו את הפרטנר, תענו בכן או לא

להגיע לדייט הבא בלי לחצים
קבלתם תשובה חיובית? קבעתם דייט שני או שלישי? זה לא הזמן להילחץ או להיכנס לסרטים, של אנחנו חייבים להרשים כדי שיהיו עוד דייטים. חשוב מאוד שתירגעו ותתנהגו ממש כמו שהתנהגתם בדייט הראשון, נטולי מתחים ונינוחים, דייט זורם הוא דייט מוצלח יותר. כמובן שבדייטים מתקדמים התחושה שונה ברמה שאתם מרגישים קרובים יותר, כי אתם כבר מכירים ומעבר לרושם ראשוני, נבנה כאן משהו משמעותי יותר, אבל אין זה אומר שעליכם להיכנס לסטרס מגודל המעמד.

פורסם בקטגוריה אהבה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.