כותבים עכשיו את הסרט של חיינו בעזרת ספרי קבלה

בשנת 2019 יש 140 מיליון מנויי נטפליקס בעולם. מיליוני אנשים חולמים על הרגע שבו יוכלו להיכנס הביתה, לעמעם אורות, להתכרבל על הכורסה ולהיכנס אל תוך עולם אחר של פרקי חיים בסדרות בלתי נגמרות. בדרך כלל שלושה עד שישה פרקים ברצף. זה מעלה הרבה שאלות והרהורים לגבי החיים הרגילים שלנו. האם גם בהם אנחנו יכולים לצפות באותה רמה של עניין, הנאה והרפתקה? האם אנו יכולים לחיות אותם כמו שבאמת היינו רוצים? חכמת הקבלה משיבה על כל במה ובכל חנות ספרים.

הרמה הבאה של הסדרות: אנחנו הגיבורים 

מבחינה טכנולוגית אנו יכולים להתפתח לרמה שיהפכו כל אחד מאתנו לגיבור בתוך הסדרה שבה הוא צופה. במקום חווית מסך שטוח שבה אני צופה בהתרחשויות מהצד, יכולים לחבר אליי כמה אלקטרודות שיאפשרו לי לדמיין וליצור את הסיטואציה בעצמי. אך מה המטרה של כל ההתפתחות הזו ושל ההנאה הזו מצפייה בסדרות של חיים אחרים משלי? המטרה היא שנגלה שגם בחיים הרגילים אנחנו בעצם נמצאים בתוך סרט. כפי שמספרים לנו ספרי הקבלה העתיקים שנכתבו כבר לפני אלפי שנים, בפועל גם החיים הרגילים שלנו הם כמו סרט שמוקרן לפנינו. ואת הסרט הזה של חיינו אנחנו יכולים לשנות. 

כדי לעשות זאת עלינו לעלות לרמת מציאות גבוהה יותר כמו שמתוארת לדוגמא בכל ספר תהילים, שבה נמצאים הכוחות שמקרינים את הסרט של חיינו ודרכם לשנות את מה שמוקרן לנו. אנחנו יכולים להקרין לעצמנו סרט חדש. אפשר אפילו לשנות בדיעבד, לאחור את הסרט שכבר הוקרן.

ספרי קבלה פותחים לנו חיים חדשים

אך מה שחשוב לדעת זה שלא יתנו לנו לשנות את הסרט עד שנתפתח לרמה שנרצה באמת לשנות אותו לצורה טובה ונכונה יותר המתאימה לטבע הכללי. טבע האהבה החלוטה. חכמת הקבלה מאפשרת לנו לקבל את חיינו נכון ולהגיע למצב שלא נצטער על אף רגע שעבר עלינו. לא נרצה לשנות שום דבר, אלא נגלה שהכול קרה בצורה מושלמת ולטובתנו. הכול הביא אותנו למטרה רוחנית מאוד נעלה ומדויקת. 

ואז כשמגלים את מה שעומד מאחורי הסרט של חיינו, רואים שלא אנחנו פעלנו, אלא יש כוח עליון בטבע שמקרין לי את הסרט של חיי כדי להעלות אותי אליו, לדרגתו, לחיים אחרים לגמרי. חיים רוחניים. והכוח הזה פועל מתוך אהבה ונתינה מוחלטת כלפיי, כל החשבון שלו הוא במאה אחוז לטובתי. בשלב זה מתגלה שכל מה שעברתי בחיי, הייתי ממש כחולם. על כך אומרים המקובלים: "היינו כחולמים". ואז אנו מתעוררים מהחלום אל החיים האמתיים שלנו, החיים בממד הרוחני.

פורסם בקטגוריה אהבה. אפשר להגיע לכאן עם קישור ישיר.